Ranč Nové Sedlo Ranč Nové Sedlo O nás Novinky Reštaurácia Ubytovanie Minifarma Fotogaléria Cenníky Kontakt

Ranč Nové Sedlo

ustajnenie koní, jazdecká škola, jazdecký klub, ubytovanie, oslavy, večierky, svadby, školenia, školské výlety, detské tábory, gastronomické podujatia, živá hudba
Podujatia > Teambuilding

Teambuilding

Ak plánujete zorganizovať príjemné teambuildingové stretnutie Vašich kolegov alebo zamestnancov, vitajte na správnej adrese. Na našom Ranči totiž nájdete všetko na jednom mieste. Ubytovanie s kapacitou 39 pevných lôžok a 5 prísteliek, štýlovú reštauráciu a profesionálne Cateringové služby, niekoľkohektárový prírodný areál s koňmi a inými zvieratami. Teambuilding Vám pripravíme na kľúč a so všetkým.

Pre usporiadanie Vášho Teambuildingu na Ranči Nové Sedlo Vám dokážeme variabilne pripraviť niektorú z nasledovných miestností:

Celková kapacita areálu na sedenie - 300 miest s obsluhou.

Hostia u nás môžu využiť tieto možnosti športu a oddychu:

Súkromné oslavy a akcie | Svadby | Školenia a semináre | Vianočné a novoročné večierky | Teambuilding
Školské výlety | Letné a denné tábory | Víkend na Ranči
Súkromné oslavy a akcie Svadby Školenia a semináre Vianočné a novoročné večierky Teambuilding Školské výlety Letné a denné tábory Víkend na Ranči
Certifikované ubytovanie na vidieku
Certifikované ubytovanie na vidieku

Vážený návštevník,

ak si prajete odoberať novinky z našej web stránky, zadajte Vašu e-mailovú adresu a odošlite ju. Budeme Vám zasielať informácie o aktuálnych akciách a podujatiach, ktoré sme pre Vás pripravili. Z odberu noviniek sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť.

DB & PHP & Design © 2023 - WPD - All Rights Reserved. © 2018-2023 - Ranč Nové Sedlo - All Rights Reserved.