Ranč Nové Sedlo Ranč Nové Sedlo O nás Novinky Reštaurácia Ubytovanie Minifarma Fotogaléria Cenníky Kontakt

Ranč Nové Sedlo

ustajnenie koní, jazdecká škola, jazdecký klub, ubytovanie, oslavy, večierky, svadby, školenia, školské výlety, detské tábory, gastronomické podujatia, živá hudba
Podujatia > Súkromné oslavy a akcie

Súkromné oslavy a akcie

Pozvite svojich priateľov a rodinu na miesto, kde nájdete nezabudnuteľný oddych. Neponúkame len "a la carte“ aktivity, ale snažíme sa, aby ste sa uvoľnili a užili si náš rezort naplno. Naši zamestnanci vám pripravia ohromujúce súkromné akcie bez stresu spôsobom, ktorý posilní vaše dobrodružstvo. Môžeme pre Vás usporiadať súkromné skupinové aktivity alebo tematické oslavy ...možností je neobmedzené množstvo.

Postaráme sa o všetko, od dekorácie a dizajnu vašej akcie až po zábavu, výber jedál a nápojov. Našu ponuku prispôsobíme vášmu rozpočtu a sme schopní uskutočniť vaše požiadavky.

Pre usporiadanie Vašich súkromných osláv a akcií na Ranči Nové Sedlo Vám dokážeme variabilne pripraviť niektorú z nasledovných miestností:

Celková kapacita areálu na sedenie - 300 miest s obsluhou.

Možnosť prenájmu na akciu:

Súkromné oslavy a akcie | Svadby | Školenia a semináre | Vianočné a novoročné večierky | Teambuilding
Školské výlety | Letné a denné tábory | Víkend na Ranči
Súkromné oslavy a akcie Svadby Školenia a semináre Vianočné a novoročné večierky Teambuilding Školské výlety Letné a denné tábory Víkend na Ranči
Certifikované ubytovanie na vidieku
Certifikované ubytovanie na vidieku

Vážený návštevník,

ak si prajete odoberať novinky z našej web stránky, zadajte Vašu e-mailovú adresu a odošlite ju. Budeme Vám zasielať informácie o aktuálnych akciách a podujatiach, ktoré sme pre Vás pripravili. Z odberu noviniek sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť.

DB & PHP & Design © 2024 - WPD - All Rights Reserved. © 2018-2024 - Ranč Nové Sedlo - All Rights Reserved.