Ranč Nové Sedlo Ranč Nové Sedlo O nás Novinky Reštaurácia Ubytovanie Minifarma Fotogaléria Cenníky Kontakt

Ranč Nové Sedlo

ustajnenie koní, jazdecká škola, jazdecký klub, ubytovanie, oslavy, večierky, svadby, školenia, školské výlety, detské tábory, gastronomické podujatia, živá hudba

O nás

Ranč Nové Sedlo sa nachádza neďaleko Nitry pri obci Cabaj-Čápor v tichej lokalite pri rybníku rozprestiera sa na rozlohe 4,2 ha. Základný kameň bol položený v roku 2002 a ranč sme otvorili v roku 2004.

Pre všetky kone a zvieratá máme k dispozícii trávnaté výbehy, priestranné boxy, jazdiareň, kruhovku a všetko potrebné pre rozvoj jazdeckého športu.

Chcete si zajazdiť, chcete si zašportovať, alebo si jednoducho oddýchnuť? To všetko je u nás možné takpovediac pod jednou strechou. Ponúkame Vám jazdy na koni. Pre tých z Vás, ktorí kone doteraz obdivovali len pevne stojac na zemi ponúkame jazdeckú školu pre začiatočníkov, ktorá Vás privedie bližšie k týmto ušľachtilým zvieratám. Taktiež ponúkame jazdecké hodiny pre pokročilých.

Naše služby poskytujeme pre každého, kto chce spoznávať krásy Nitrianskeho regiónu, či už z konského chrbta, zo sedla bicykla, alebo na viac či menej náročných túrach po okolí - v lete peších, v zime na bežkách... Vo výbere pre Vás najvhodnejšej alternatívy Vám ochotne pomôže náš vyškolený personál, ktorý Vám poskytne informácie o zaujímavostiach v našom okolí.

Toto všetko v spojení s pohodlným a štýlovým ubytovaním v chatkách a tradičnou gastronómiou v našej reštaurácii pre Vás vytvorí vhodné podmienky na relax a aktívny odpočinok.

Samozrejme nezabudli sme ani na Vaše ratolesti, pre ktoré máme k dispozícií detské ihrisko a rôzne iné aktivity.

Plánujete oslavy, zásnuby, svadbu? Spojte svoj veľký deň s Rančom Nové Sedlo a oslávte významné životné jubileá v našich elegantných priestoroch. Náš tím je tu pre Vás, aby splnil Vaše želania a pomohol vytvoriť nezabudnuteľný zážitok pre Vás a Vašich blízkych.

Naše priestory sú pripravené pre firemné rokovania, kongresy a podujatia. Ukážte svojim obchodným partnerom náš krásny kraj, upevnite vzťahy na pracovisku v príjemnom a inšpirujúcom prostredí.

Certifikované ubytovanie na vidieku
Certifikované ubytovanie na vidieku

Vážený návštevník,

ak si prajete odoberať novinky z našej web stránky, zadajte Vašu e-mailovú adresu a odošlite ju. Budeme Vám zasielať informácie o aktuálnych akciách a podujatiach, ktoré sme pre Vás pripravili. Z odberu noviniek sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť.

DB & PHP & Design © 2024 - WPD - All Rights Reserved. © 2018-2024 - Ranč Nové Sedlo - All Rights Reserved.