Ranč Nové Sedlo Ranč Nové Sedlo O nás Novinky Reštaurácia Ubytovanie Minifarma Fotogaléria Cenníky Kontakt

Ranč Nové Sedlo

ustajnenie koní, jazdecká škola, jazdecký klub, ubytovanie, oslavy, večierky, svadby, školenia, školské výlety, detské tábory, gastronomické podujatia, živá hudba
Podujatia > Školské výlety

Originálne školské výlety na Ranči Nové Sedlo

Ranč Nové Sedlo je miesto kde nájdete všetko pod jednou strechou nezabudnuteľné zážitky, dobrodružstvo oddych a zábavu. Na všetky ostatné želania a nápady detí čaká náš veselí personál. Spokojní detský návštevníci potvrdia, že je to ideálne miesto pre usporiadanie akcií v podobe školy v prírode, školských výletov či táborov. Neporovnateľnou a jedinečnou výhodou Ranču sú všetky atrakcie na jednom mieste.

Vyberte si z nekonečných možností a strávte u nás nezabudnuteľné chvíle. Ponúkame:

Denný aj pobytový program dokážeme kreatívne upraviť a prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek. Pri plánovaní Vášho výletu alebo pobytu nás môžete kontaktovať a spoločne vytvoríme ideálny program pre deti, ktorý prispôsobíme ich veku a záujmom.

Súkromné oslavy a akcie | Svadby | Školenia a semináre | Vianočné a novoročné večierky | Teambuilding
Školské výlety | Letné a denné tábory | Víkend na Ranči
Súkromné oslavy a akcie Svadby Školenia a semináre Vianočné a novoročné večierky Teambuilding Školské výlety Letné a denné tábory Víkend na Ranči
Certifikované ubytovanie na vidieku
Certifikované ubytovanie na vidieku

Vážený návštevník,

ak si prajete odoberať novinky z našej web stránky, zadajte Vašu e-mailovú adresu a odošlite ju. Budeme Vám zasielať informácie o aktuálnych akciách a podujatiach, ktoré sme pre Vás pripravili. Z odberu noviniek sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť.

DB & PHP & Design © 2023 - WPD - All Rights Reserved. © 2018-2023 - Ranč Nové Sedlo - All Rights Reserved.