Ranč Nové Sedlo Ranč Nové Sedlo O nás Novinky Reštaurácia Ubytovanie Minifarma Fotogaléria Cenníky Kontakt

Ranč Nové Sedlo

ustajnenie koní, jazdecká škola, jazdecký klub, ubytovanie, oslavy, večierky, svadby, školenia, školské výlety, detské tábory, gastronomické podujatia, živá hudba
Podujatia > Svadby

Svadby

Oslávte svoju lásku obklopení svojimi rodinami a blízkymi na Ranči Nové Sedlo, ponúkame Vám svadbu a svadobný víkend svojich snov.

Radi si s Vami prejdeme plány na Váš veľký deň od A po Z, aby sme spolu ušili Vašu svadbu na mieru. Ponúkneme Vám inšpirácie vo forme svadobného menu, alebo návrhu na výzdobu, prípadne Vám vytvoríme jedinečnú ponuku, ktorá spraví z Vášho svadobného dňa nezabudnuteľný zážitok. Pomôžu nám pri tom naši garantovaní dodávatelia, ktorí sú zárukou vysokej kvality.

Svadby na mieru zahŕňajú:

...jednoducho svadby na kľúč.

Pre usporiadanie Vašej svadby Vám dokážeme na mieru variabilne pripraviť niektorú z nasledovných miestností:

Celková kapacita areálu na sedenie - 300 miest s obsluhou.

Odporúčame naplánovať si svadbu vopred. Aby príprava na svadbu a oslava prebehli bez najmenšieho problému, dohodnite si osobné stretnutie. Sme presvedčení, že všetky momenty vašej svadby na ranči sa budú niesť vo výnimočnom štýle a odnesiete si len tie najlepšie a nezabudnuteľné spomienky na celý život.

Možnosť prenájmu na akciu:

Súkromné oslavy a akcie | Svadby | Školenia a semináre | Vianočné a novoročné večierky | Teambuilding
Školské výlety | Letné a denné tábory | Víkend na Ranči
Súkromné oslavy a akcie Svadby Školenia a semináre Vianočné a novoročné večierky Teambuilding Školské výlety Letné a denné tábory Víkend na Ranči
Certifikované ubytovanie na vidieku
Certifikované ubytovanie na vidieku

Vážený návštevník,

ak si prajete odoberať novinky z našej web stránky, zadajte Vašu e-mailovú adresu a odošlite ju. Budeme Vám zasielať informácie o aktuálnych akciách a podujatiach, ktoré sme pre Vás pripravili. Z odberu noviniek sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť.

DB & PHP & Design © 2023 - WPD - All Rights Reserved. © 2018-2023 - Ranč Nové Sedlo - All Rights Reserved.